Joomla visitors traffic monitor and live stats

Anlaşmalı Bankalar

 

albaraka türk

Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş. ve Polis Bakım ve Yardım Sandığı arasında imzalanan işbirliği sözleşmesi ile, Sandığımız Ortaklarına ve eşlerine, özel şartlarda konut finansmanı imkânı sağlanmıştır. Sözleşme uyarınca Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş., ortaklık süresine bakılmaksızın Sandık Ortakları ve eşleri için avantajlı şartlarda ve 120 aylık takside varan ödeme seçenekleri ile, tüm şubelerinden konut finansmanı imkânı sağlayacaktır.

Anlaşmanın başlangıç fiyatları, Polis Bakım ve Yardım Sandığı ortaklarına, mortgage kapsamındaki konut finansmanları için 500 TL istihbarat ücreti ve 650 TL ekspertiz ücreti şeklinde olacaktır.

Konut finansmanının teminatını oluşturan konutun DASK ve konut sigortaları, sandığımızın iştiraki Ankara Sigorta A.Ş. tarafından, ortaklarımıza özel uygun primle yapılacaktır.

Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş. tarafından, ortağımızın satın almayı düşündüğü konutun ekspertiz değerinin yüzde 75'ine konut finansmanı kullandırılabilecektir. Konut finansmanını, müşteri analizi çerçevesinde tahsis edip etmeme veya teminat şartlarını belirleme yetkisi, Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.'dedir.

Ortaklık süresine bakılmaksızın başvuruların alınacağı kampanyada üye eşleri de aynı özel şartlarda kredi kullanma imkânına sahip olabiliyor.

Örnek kredi hesaplamak için tıklayınız.

 

Garanti Mortgage

 

Mortgage Uzmanı Garanti’nin, Polis Bakım ve Yardım Sandığı Ortaklarına özel olarak hazırladığı kampanya, Sandık Ortaklarını uygun koşullar ve cazip fırsatlarla ev sahibi yapıyor.

Sandık Ortaklarının tüm ihtiyaçları dikkate alınarak hazırlanan kampanya kapsamında, özel faiz oranları uygulanırken, ekspertiz ücreti 495 TL, ipotek tesis ücreti 160 TL olarak belirlendi. Hayat, Konut ve Dask sigortası yapılmaktadır.

Ortaklık süresine bakılmaksızın başvuruların alınacağı kampanyada üye eşleri de aynı özel şartlarda Mortgage kredisi kullanma imkânına sahip olabiliyor.

“Uzun Süreli Grup Hayat Sigortası – Yaşa Özel“ hayat sigorta poliçesini satın alan müşterilerimiz, belirtilen faiz oranlarından 2 puan daha düşük faiz imkanı ile konut kredisi kullanıyor olacaklardır.

Örnek kredi hesaplamak için tıklayınız.

 

TEBTEB’den, Polis Bakım ve Yardım Sandığı Ortaklarına, Özel Konut Kredisi Kampanyası

Türk Ekonomi Bankası ve Sandığımız arasında imzalanan işbirliği sözleşmesi ile, Polsan Ortaklarına ve eşlerine, özel şartlarda konut finansmanı imkânı sağlanmıştır.

Sandık Ortaklarımızın, tüm ihtiyaçlarının dikkate alınarak hazırlanan kampanya kapsamında, özel faiz oranları uygulanırken, dosya masrafı alınmamaktadır. Ekspertiz bedeli 500 TL, ipotek tesis ücreti 200 TL olarak belirlenmiştir.

Ortaklık süresine bakılmaksızın başvuruların alınacağı kampanyada üye eşleri de Özel TEB Konut kredisinden faydalanabilecektirler.

Türk Ekonomi Bankası Hesap Makinası (Görüntülemek için tıklayınız)

 

Vakifbank

VAKIFBANK, Polis Bakım Ve Yardım Sandığı Üyelerine Özel Konut Kredisi Kampanyası ile, POLSAN üyelerini cazip faiz oranları ve kullandırım koşulları ile ev sahibi yapıyor.

POLSAN Üyelerine Özel Konut Kredisi Kampanyası kapsamında, 120 aya varan vade seçenekleri ve kampanyaya özel kredi faiz oranları ile POLSAN üyeleri kira öder gibi ev sahibi olma avantajı yakalayacaktır.

Ekspertiz bedeli konutun lokasyonu, m2'sine göre değişiklik göstermekte olup, fatura bedeli kadar tahsil edilmektedir, ipotek tesis ücreti ve kredi tahsis ücreti alınmayacaktır.


Kampanya kapsamında üye eşleri de aynı özel şartlarda Mortgage kredisi kullanma imkânına sahip olabiliyor.
Detaylı bilgi almak veya kredi başvurunuzu yapmak için en yakın şubemize uğrayabilirsiniz.

Örnek kredi hesaplamak için tıklayınız.