İLETİŞİM MERKEZİ 444 72 00

Polis Bakım ve Yardım Sandığı ile Özel Adana Avrupa Hospital arasında yapılan anlaşma neticesinde, POLSAN Ortakları ve 1. Derece Yakınlarına alacakları sağlık hizmetlerinde %20 - %30 indirim uygulanacaktır.

SGK anlaşmalı hastanelerin uyguladığı cari fiyat farkları baz alınacak olup (Bu farklar hiçbir zaman SGK’nın belirlediği farkı aşamaz) hastane, tetkik ve radyoloji dahil tüm poliklinik hizmetlerinde alınan farklar üzerinden %30 indirim; refakat, yatak, ameliyat ve tahlil dahil tüm yatılı hizmetlerde alınan farklar üzerinden %20 indirim uygulanacaktır.

SGK anlaşması olmayan hastanelerin uyguladığı cari fiyat farkları baz alınacak olup hastane, hastaneye tahlil, tetkik ve radyoloji dahil tüm poliklinik hizmetlerinde alınan farklar üzerinden %20 indirim; refakat, yatak, ameliyat dahil tüm yatılı hizmetlerde alınan farklar üzerinden %30 indirim uygulanacaktır.

Ortakların indirimden faydalanabilmeleri için; EGM Kimlik Kartı ibraz etmeleri gerekmektedir. Aksi durumda indirimden yararlanamayacaktır.


İLETİŞİM BİLGİLERİ

 Toros Mahallesi Kenan Evren Bulvarı No:43 Çukurova/ ADANA

 0 (322) 206 00 00

 0 (322) 232 52 53

 info@avrupahospitaladana.com

 www.avrupahospitaladana.com

 

Bilgilerinize saygılarımızla duyurulur.

Polis Bakım ve Yardım Sandığı
Genel Müdürlüğü

 

Eliz Yazılm 2019