İLETİŞİM MERKEZİ 444 72 00

Polis Bakım ve Yardım Sandığı ile Özel Yeni Vizyon Tıp Merkezi arasında yapılan anlaşma neticesinde, POLSAN Ortakları, 1. Derece Yakınları ve Çalışanlarının alacakları sağlık hizmetlerinde %20 indirim uygulanacaktır.

  • Merkezimizde Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, Kulak Burun Boğaz, Çocuk Hastalıkları, Kadın Hastalıkları, Dahiliye, Göz Hastalıkları, Dermatoloji Polikliniklerinin yanı sıra Radyoloji (Röntgen, Mamografi, Kemik Dansitometri, USG, Renkli Doppler Usg, Panoramik Röntgen), Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Estetik Ünitelerimiz bulunmaktadır. Ayrıca Laboratuvarımızda rutin tahliller ve tetkikler yapılmaktadır.

Bunlara ek olarak Robotik Bel ve Boyun Traksiyonu, Yürüme analizi ve kişiye özel tabanlık hizmeti de merkezimizde verilmektedir.

SGK anlaşmalı hastanelerin uyguladığı cari fiyat farkları baz alınacak olup (Bu farklar hiçbir zaman SGK’nın belirlediği farkı aşamaz) hastane, hastaya tahlil, tetkik ve radyoloji dahil alınan farklar üzerinden %20 indirim indirim yapacaktır. Polikliniklerde muaneye için fark alınmayacaktır. Fizik tedavi ve rehabilitasyon polikliniği kapsam dışıdır.

Estetik ünitemizde tüm işlemlerden %20 indirim uygulanacaktır.

Devletin yasal olarak aldığı 15 TL katılım payı çalışan hastaneden tahsil edilecektir.

Ortakların indirimden faydalanabilmeleri için; EGM Kimlik Kartı ibraz etmeleri gerekmektedir.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

 Barış Mahallesi Suadiye Caddesi No:148/A Yenimahalle/ ANKARA

 0 (312) 335 48 38

 0 (312) 335 48 31

 bilgi@yenivizyon.com.tr

 http://www.yenivizyon.com.tr/
 

Bilgilerinize saygılarımızla duyurulur.   

Polis Bakım ve Yardım Sandığı
Genel Müdürlüğü

 

Eliz Yazılm 2019