İŞ BANKASI’ndan Polis Bakım ve Yardımlaşma Sandığı ortaklarına özel Türkiye’nin Ev Kredisi fırsatı!

Bugün binlerce aileyi kendi yuvasının sahibi yapan İş Bankası, POLSAN Ortaklarına özel anlaşmalı faiz oranları ile 120 aya varan vadelerle uygun koşullarla ev sahibi olma şansı sunuyor. POLSAN Ortaklarına özel olarak hazırlanan ev kredisi fırsatlarından ortakların yanı sıra eşler de yararlanabiliyor. Polis Bakım Sandığı Ortaklarına Özel Konut Kredisi Kampanyası kapsamında,

  • Özel faiz oranları uygulanacak olup Türkiye İş Bankası A.Ş. faiz oranlarını değiştirme hakkını saklı tutar.
  • Kredi tahsis ücreti kampanyalar kapsamında belirlenecek olup azami kredi limitinin %0,5’i olarak uygulanabilecektir. Kampanya özelinde kredi tahsis ücreti alınmaması söz konusu olabilecektir.
  • Ekspertiz ve ipotek tesis hizmetleri kapsamında kamu kurum veya kuruluşuna veya üçüncü kişilere ödenen masraflar müşterilere aittir. Ekspertiz hizmeti ve resmi kurumlara ödenen giderler (tapu harcı vb.) ile anlaşmalı avukatlar aracılığı ile yapılan tapu işlemlerinde avukatlara ödenecek tutarlar ortalama olarak hesaplanmış olup, değişiklik gösterebilecektir.
  • Konut sigortası ve DASK prim tutarları ortalama olarak hesaplamış olup, konutun lokasyonu, m²'si vb. kriterlere göre değişiklik gösterebilecektir.

Kredi tutarını buradan hesaplayabilir ve dilerseniz hemen başvurabilirsiniz.
Nihai taksit, kredi tutarı, faiz oranı, tahsil edilecek masraf ve komisyonlarla ilgili şubelerimizden de detaylı bilgi alabilirsiniz.


Garanti MortgageMortgage Uzmanı Garanti’nin, Polis Bakım ve Yardım Sandığı ortaklarına özel olarak hazırladığı kampanya, Sandık ortaklarını uygun koşullar ve cazip fırsatlarla ev sahibi yapıyor.

Yeni düzenleme ile ; Garanti Bankasından kullanılacak Konut ve Bfk  kredilerinde artık sabit ekspertiz ücret uygulaması yerine “oluşacak maliyet kadar ekspertiz ücreti  tahsilatı” uygulamasına geçilmiştir. Sandık ortaklarının tüm ihtiyaçları dikkate alınarak hazırlanan kampanya kapsamında, özel faiz oranları uygulanırken, ipotek tesis ücreti 180 TL olarak belirlendi. Hayat, Konut ve Dask sigortası yapılmaktadır. Ortaklık süresine bakılmaksızın başvuruların alınacağı kampanyada üye eşleri de aynı özel şartlarda Mortgage kredisi kullanma imkânına sahip olabiliyor. “Uzun Süreli Grup Hayat Sigortası – Yaşa Özel“ hayat sigorta poliçesini satın alan müşterilerimiz, belirtilen faiz oranlarından 3 puan daha düşük faiz imkanı ile konut kredisi kullanıyor olacaklardır.

Örnek kredi hesaplamak için tıklayınız.TEBTEB’den, Polis Bakım ve Yardım Sandığı ortaklarına, Özel Konut Kredisi Kampanyası;

Türk Ekonomi Bankası ve Sandığımız arasında imzalanan işbirliği sözleşmesi ile, Polsan Ortaklarına ve eşlerine, özel şartlarda konut finansmanı imkânı sağlanmıştır. Sandık Ortaklarımızın, tüm ihtiyaçlarının dikkate alınarak hazırlanan kampanya kapsamında, özel faiz oranları uygulanırken, dosya masrafı alınmamaktadır. Ekspertiz bedeli 500 TL, ipotek tesis ücreti 159.30 TL olarak belirlenmiştir. Ortaklık süresine bakılmaksızın başvuruların alınacağı kampanyada üye eşleri de Özel TEB Konut kredisinden faydalanabilecektirler.

Türk Ekonomi Bankası Hesap Makinası (Görüntülemek için tıklayınız)

 


Vakifbank

VAKIFBANK, Polis Bakım Ve Yardım Sandığı Üyelerine Özel Konut Kredisi Kampanyası ile, POLSAN üyelerini cazip faiz oranları ve kullandırım koşulları ile ev sahibi yapıyor. POLSAN Üyelerine Özel Konut Kredisi Kampanyası kapsamında, 120 aya varan vade seçenekleri ve kampanyaya özel kredi faiz oranları ile POLSAN üyeleri kira öder gibi ev sahibi olma avantajı yakalayacaktır. Ekspertiz bedeli konutun lokasyonu, m2'sine göre değişiklik göstermekte olup, fatura bedeli kadar tahsil edilmektedir, dosya masrafı, ipotek tesis ücreti ve kredi tahsis ücreti alınmayacaktır.
Kampanya kapsamında üye eşleri de aynı özel şartlarda Mortgage kredisi kullanma imkânına sahip olabiliyor. Detaylı bilgi almak veya kredi başvurunuzu yapmak için en yakın şubemize uğrayabilirsiniz.

Örnek kredi hesaplamak için tıklayınız.