ÖZEL ÇAĞSU HASTANESİ'NDEN %15 İNDİRİM

Polis Bakım ve Yardım Sandığı ile Özel Çağsu Hastanesi arasında sağlanan anlaşma neticesinde Sandık ortaklarımızın, Özel Çağsu Hastanesi’nden alacakları sağlık hizmetlerinde %15 indirim uygulanacaktır.

  • SGK anlaşmalı hastanelerin uyguladığı cari fiyat farkları baz alınacak olup (Bu farklar hiç bir zaman SGK'nın belirlediği farkı aşamaz) hastane, hastaya tahlil, tetkik ve radyoloji dahil tüm poliklinik hizmetlerinde alınan farklar üzerinden %15 indirim, yatak , refakat, ameliyat dahil tüm yatılı hizmetlerde alınan farklar üzerinden %15 indirim uygulanacaktır. (SUT‘da yazılı olmayan özel hizmetler indirime tabi değildir).
  • SGK anlaşması olmayan hastanelerde uygulanan cari fiyatlar baz alınacak olup, hastane tahlil ve tetkikler dahil tüm poliklinik hizmetlerinde %15 yatak, refakat, ameliyat  dahil tüm yatılı hizmetlerde %15 indirim uygulanacaktır.
  • Hastane bakanlığın fark alınamaz olarak belirttiği Acil, KVC, Yoğun Bakım, Onkoloji vs. gibi bölümlerde hastadan hiç bir şekilde fark talep edemez. Yine bakanlığın hastanelere sınıflarına göre belirlemiş olduğu fark alma yüzdesini hiç bir şekilde aşıp fark talep edemez.

Ortaklarımızın bu indirimden faydalanabilmeleri için; EGM Kimlik kartının ve TC Kimlik numarası ibrazı şarttır. Aksi durumda bu indirimden faydalanamayacaktır.

İletişim Bilgileri

Adres : Sağlık Mah. Dodurga Cad. No:62 BOLU
Telefon :
0 (374) 215 84 84
Web :
http://www.cagsu.com/

Bilgilerinize saygılarımızla duyurulur.

Polis Bakım ve Yardım Sandığı
Genel Müdürlüğü