ÖZEL CİHAN HASTANESİ'NDEN %10 - %15 İNDİRİM

Polis Bakım ve Yardım Sandığı ile Özel Cihan Hastanesi arasında sağlanan anlaşma neticesinde, Sandık ortaklarımızın alacakları sağlık hizmetlerinde %10 - %15 indirim uygulanacaktır.

  • SGK anlaşmalı hastanelerin uyguladığı cari fiyat farkları baz alınacak olup (Bu farklar hiç bir zaman SGK'nın belirlediği farkı aşamaz) hastane, hastaya tahlil, tetkik ve radyoloji dahil tüm poliklinik hizmetlerinde  alınan farklar üzerinden %15 indirim, yatak, refakat, ameliyat dahil tüm yatılı hizmetlerde alınan farklar üzerinden %15 indirim uygulanacaktır.
  • SGK anlaşması olmayan hastanelerde uygulanan cari fiyatlar baz alınacak olup, hastane tahlil ve tetkik dahil tüm poliklinik hizmetlerinde %10; yatak, refakat, ameliyat dahil tüm yatılı hizmetlerde %10 indirim uygulanacaktır.
  • Lazer epilasyon, Check-up ve diğer özel işlemlerde cari fiyatlar üzerinden %20 indirim uygulanacaktır.
  • Diş tedavilerinde cari fiyatlar üzerinden %15 indirim uygulanacaktır.
  • Hastane bakanlığın fark alınamaz olarak belirttiği Acil, KVC, Yoğun Bakım, Onkoloji vs. gibi bölümlerde hastadan hiç bir şekilde fark talep edemez. Yine bakanlığın hastanelere sınıflarına göre belirlemiş olduğu fark alma yüzdesini hiç bir şekilde aşıp fark talep edemez.

Ortaklarımızın bu indirimden faydalanabilmeleri için; EGM Kimlik kartının ve TC Kimlik numarası ibrazı şarttır. Aksi durumda bu indirimden faydalanamayacaktır.

İletişim Bilgileri

Adres: Yenişehir Mah. Başak Cad. Özden Sok. No:33 41050 İzmit/ KOCAELİ
Telefon:
0 (262) 331 09 09
Web:
http://www.cihanhastanesi.com.tr/

Bilgilerinize saygılarımızla duyurulur.

Polis Bakım ve Yardım Sandığı
Genel Müdürlüğü