ÖZEL OSMANİYE PARK HASTANESİ'NDEN %25 - %50 İNDİRİM

Polis Bakım ve Yardım Sandığı ile ÖZEL OSMANİYE PARK HASTANESİ arasında sağlanan anlaşma neticesinde Sandık ortaklarımızın, Özel Osmaniye Park Hastanesinden alacakları sağlık hizmetlerinde %25 - %50 indirim uygulanacaktır.

  • SGK anlaşmalı hastanelerin uyguladığı cari fiyat farkları baz alınacak olup (Bu farklar hiç bir zaman SGK'nın belirlediği farkı aşamaz) hastane, hastaya tahlil, tetkik ve radyoloji dahil tüm poliklinik hizmetlerinde alınan farklar %25 indirim, yatak, refakat, ameliyat dahil tüm yatılı hizmetlerde alınan farklar üzerinden %50 indirim uygulanacaktır.

  • Hastane bakanlığın fark alınamaz olarak belirttiği Acil, KVC, Yoğun Bakım, Onkoloji vs. gibi bölümlerde hastadan hiç bir şekilde fark talep edemez. Yine bakanlığın hastanelere sınıflarına göre belirlemiş olduğu fark alma yüzdesini hiç bir şekilde aşıp fark talep edemez.

Ortaklarımızın bu indirimden faydalanabilmeleri için; EGM Kimlik kartının ve TC Kimlik numarası ibrazı şarttır. Aksi durumda bu indirimden faydalanamayacaktır.

İletişim Bilgileri

Adres: Alibeyli Mah. Karaoğlanoğlu Sokak (7. Sok.) No:22 80010 OSMANİYE
Telefon: (0328) 813 47 00
Web:
http://osmaniyeparkhastanesi.com/

Bilgilerinize saygılarımızla duyurulur.

Polis Bakım ve Yardım Sandığı
Genel Müdürlüğü