AVRUPA HOSPİTAL’DAN %20 - %30 İNDİRİM

Polis Bakım ve Yardım Sandığı ile Özel Adana Avrupa Hospital arasında yapılan anlaşma neticesinde, Sandık ortaklarının alacağı sağlık hizmetlerinde %20 - %30 indirim uygulanacaktır.

Ortaklarımızın bu indirimlerden faydalanabilmeleri için; EGM kimlik kartlarını ibraz ederek sistem üzerinden teyit ettirmeleri gerekmektedir. Bu anlaşma neticesinde belirlenen indirim oranından POLSAN ortakları ve bakmak ile yükümlü oldukları kişiler (eş, çocuk, anne, baba) faydalanabilir.

  • SGK anlaşmalı hastanelerin uyguladığı cari fiyat farkları baz alınacak olup (Bu farklar hiçbir zaman SGK’nın belirlediği farkı aşamaz) hastane, tetkik ve radyoloji dahil tüm poliklinik hizmetlerinde alınan farklar üzerinden %30 indirim; refakat, yatak, ameliyat ve tahlil dahil tüm yatılı hizmetlerde alınan farklar üzerinden %20 indirim uygulanacaktır.

  • SGK anlaşması olmayan hastanelerin uyguladığı cari fiyat farkları baz alınacak olup hastane, hastaneye tahlil, tetkik ve radyoloji dahil tüm poliklinik hizmetlerinde alınan farklar üzerinden %20 indirim; refakat, yatak, ameliyat dahil tüm yatılı hizmetlerde alınan farklar üzerinden %30 indirim uygulanacaktır.

İletişim Bilgileri

Adres: Toros Mahallesi Kenan Evren Bulvarı No:43 Çukurova/ ADANA
Telefon: 0 (322) 206 00 00
Faks: 0 (322) 232 52 53
E-Mail: Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir
Web: www.avrupahospitaladana.com

Bilgilerinize saygılarımızla duyurulur.

Polis Bakım ve Yardım Sandığı
Genel Müdürlüğü