ÖZEL YENİ VİZYON TIP MERKEZİ’NDEN %20 İNDİRİM

Polis Bakım ve Yardım Sandığı ile Özel Yeni Vizyon Tıp Merkezi arasında yapılan anlaşma neticesinde, Sandık ortaklarının alacağı sağlık hizmetlerinde %20 indirim uygulanacaktır.

Merkezimizde Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, Kulak Burun Boğaz, Çocuk Hastalıkları, Kadın Hastalıkları, Dahiliye, Göz Hastalıkları, Dermatoloji Polikliniklerinin yanı sıra Radyoloji (Röntgen, Mamografi, Kemik Dansitometri, USG, Renkli Doppler Usg, Panoramik Röntgen), Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Estetik Ünitelerimiz bulunmaktadır. Ayrıca Laboratuvarımızda rutin tahliller ve tetkikler yapılmaktadır.

Bunlara ek olarak Robotik Bel ve Boyun Traksiyonu, Yürüme analizi ve kişiye özel tabanlık hizmeti de merkezimizde verilmektedir.

a) SGK anlaşmalı hastanelerin uyguladığı cari fiyat farkları baz alınacak olup ( Bu farklar hiçbir zaman SGK’nın belirlediği farkı aşamaz) hastane, hastaya tahlil, tetkik ve radyoloji dahil alınan farklar üzerinden %20 indirim indirim yapacaktır. Polikliniklerde muaneye için fark alınmayacaktır. Fizik tedavi ve rehabilitasyon polikliniği kapsam dışıdır.

b) Estetik ünitemizde tüm işlemlerden %20 indirim uygulanacaktır.

c) Devletin yasal olarak aldığı 15 TL katılım payı çalışan hastaneden tahsil edilecektir.

Ortaklarımızın bu indirimlerden faydalanabilmeleri için; EGM kimlik kartlarını ibraz ederek sistem üzerinden teyit ettirmeleri gerekmektedir. Bu anlaşma neticesinde belirlenen indirim oranından POLSAN ortakları, POLSAN çalışanları ve bakmak ile yükümlü oldukları kişiler (eş, çocuk, anne, baba) faydalanabilir.

Amaç; POLSAN ortaklarının ve çalışanlarının daha ekonomik şartlarda sağlık hizmetlerinden faydalanmalarını sağlamaktır.

İletişim Bilgileri

Adres: Barış Mahallesi Suadiye Caddesi No:148/A Yenimahalle/ ANKARA
Telefon: 0 (312) 335 48 38
Faks: 0 (312) 335 48 31
E- Posta: Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir
Web: http://www.yenivizyon.com.tr/

Bilgilerinize saygılarımızla duyurulur.

Polis Bakım ve Yardım Sandığı
Genel Müdürlüğü